WORDPRESS WEB SİTESİ

 

Neden WordPress?

CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenize izin veren bir araçtır. WordPress esnek, özelleştirilebilir, kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz.
Sitenizi güncel hale getirebilecek ve her zaman istediğiniz özel dokunuşları ekleyebilecek yetenekli geliştiricilere sahibiz.


Proje Süreci


Tema Kurulumu

Ücretsiz veya ücretli WordPress teması yüklenir ve demolardan beğendiğiniz talebiniz doğrultusunda yüklenir.

1

Tema Özelleştirme

WordPress temalarını istekleriniz ve ürünlerinize uygun şekilde düzenliyoruz.

2

İçerik Geliştirme

Rakiplerinizin önünde olduğunuzdan emin olmak için siteniz ve blogunuz için benzersiz içerik geliştiriyoruz.

4

SEO

Müşterilerin müşteri adayları oluşturmasına, müşteriler kazanmasına ve kar elde etmesine yardımcı olan eksiksiz bir SEO Hizmeti sunuyoruz.

5


WordPress Tema Özelleştirme

Netva, size temalarınızı her şey dahil, çok yönlü ve gelişmiş çözümlerle WordPress tema özelleştirme hizmetleri sunmaktayız. Temalarınızı iş duyarlılığınıza uyacak şekilde uyarlarken, farklı platformlarda uyumlu ve uyumlu kalmasını sağlamak için her türlü önlemi alıyoruz. WordPress’in tüm imkanlarından yararlanarak sitenizi eşsiz bir site haline getiriyoruz.

WP Hİzmetleri


Tema Kurulumu

Ücretli veya ücretsiz yada talebinize göre size özel bir WordPress teması kurarak, temanın bize sunduğu demolardan biri gibi görünmesini sağlıyoruz.


WordPress SEO

WordPress blogcularının ve web sitesi sahiplerinin web sitelerinin veya bloglarının Google gibi Arama Motorlarında görünürlüğünü geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.Içerik Geliştirme

İçerik planlama, yazma ve düzenleme ve anahtar kelime analizi gibi web içeriği geliştirme hizmetleri sunuyoruz.


WordPress Güvenliği

WordPress'i yüklemek kolaydır. Güvenli WordPress kurulumu ve devam eden WordPress Güvenliği Yönetimi, WP kurmak kadar kolay değildir.Premium Eklentiler

Bir web sitesine sahip olarak başlayacaksınız. Elbette, istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz sayıda eklenti yükleyebilir ve kurabiliriz.


WordPress Hosting Transferi

Tüm WordPress sitenizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı güvenli bir şekilde yeni Hosting hesabınıza taşıyoruz.
Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.


TEKLİF AL

Tıkla Anında Konuş