AVUKAT WEB SİTESİ

Avukat ve Hukuk Büroları

Şahıs olarak veya Hukuk Bürolarına uygun web site çalışmalarımızla, tanınırlığınızı ve sanal kimliğinizi oluşturalım. Müşterilerinizin size kolay ulaşmasını sağlayın ve internetteki yerinizi ayırın.

Hukuk bürolarınızın mükellefleriniz tarafından daha rahat bulunması ve yaptığınız avukatlık hizmetlerini doğrudan aktararak, mükelleflerinize size zaman kaybettirmeden web siteniz üzerinden hizmet verebilirsiniz. Avukatların reklam yasağına karşın, web sitesi kurmalarında hiç bir sorun yoktur. Avukat web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizlerle irtibata geçebilirler.

Üretmiş olduğumuz Web Sitelerinin her biri eşsiz bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca, tasarladığımız tüm siteleri World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarına uygundur. Web Sitelerimiz farklı ekran çözünürlüklerinde en sık kullanılan tarayıcılarda test edilmektedir.
Hizmet Süreci

PLANLAMA

Objektif marka analizi, anahtar kelime araştırması ve konumlandırma stratejisi belirlenir.

DİZAYN

Sizin beğendiğiniz şablonlar seçilir ve uygulanarak süreç başlar.

GELİŞTİRME

İçeriği, bilgi mimarisini, görsel tasarımı hep birlikte çalışır ve hazır hale getiririz.

YAYINLAMA

Yapılan çalışmalar sonucunda siteniz hizmet vermeye başlar.EK HİZMETLER


Duyarlı Web Sitesi Tasarımı


Kullanılabilirlik ve Rekabet Analizi


Bilgi Mimarisi Tasarımı


Kullanıcı Deneyimi Tasarımı


Web Sitesi İçerik Stratejisi


Kurulum & Geliştirme


CMS ve E-Ticaret Entegrasyonu


Çapraz Tarayıcı ve Platform Testi


Bakım & Destek

Teklif Almak İçin Hemen İletişim Kurun


İşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri ve keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulmasını sağlamak için büyük çaba harcıyoruz.


TEKLİF AL

Tıkla Anında Konuş