Avukat Web Sitesi

Avukat ve Hukuk Büroları

Avukat web sitesi; Şahıs olarak veya Hukuk Bürolarına uygun web site çalışmalarımızla, tanınırlığınızı ve sanal kimliğinizi oluşturalım. Müşterilerinizin size kolay ulaşmasını sağlayın ve internetteki yerinizi ayırın.

Hukuk bürolarınızın mükellefleriniz tarafından daha rahat bulunması ve yaptığınız avukatlık hizmetlerini doğrudan aktararak, mükelleflerinize size zaman kaybettirmeden web siteniz üzerinden hizmet verebilirsiniz. Avukatların reklam yasağına karşın, web sitesi kurmalarında hiç bir sorun yoktur. Avukat web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizlerle irtibata geçebilirler.

Üretmiş olduğumuz Web Sitelerinin her biri eşsiz bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca, tasarladığımız tüm siteleri World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarına uygundur. Web Sitelerimiz farklı ekran çözünürlüklerinde en sık kullanılan tarayıcılarda test edilmektedir.

Planlama

Objektif marka analizi, anahtar kelime araştırması ve konumlandırma stratejisi belirlenir.

Geliştirme

İçeriği, bilgi mimarisini, görsel tasarımı hep birlikte çalışır ve hazır hale getiririz.

Dizayn

Sizin beğendiğiniz şablonlar seçilir ve uygulanarak süreç başlar.

Yayınlama

Yapılan çalışmalar sonucunda siteniz hizmet vermeye başlar.

Avukat Web Sitesi İçin SEO

SEO, arama optimizasyonudur. Google ve diğer arama motorlarında sitenizin aramalarda önde çıkması için yapılan çalışmadır. Seo çalışması ile anahtar kelimelerde ön sıralarda çıkmanız sağlanır. Örnek olarak; Kadıköy boşanma avukatı, Ataşehir avukat gibi kelimelerde aramalarda önde çıkarsınız. Seo çalışması ile Avukat web siteleriniz için iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Bunlar, site içi ve site dışı çalışmalardır.

Seo çalışmasının hukuki olarak bir zararı bulunmamaktadır. Reklam içerik olmadığı için, hukuki olarak da sizin için bir sakıncası olmayacaktır.

Ek olarak, seo çalışması istiyorsanız belirtmeniz gerekmektedir.

Neden Web Sitesi Açmalıyım?

Web sitesi günümüzde olmazsa olmazlardandır. Çünkü hitap ettiğiniz kitleye ulaşmanızda önemli bir faktördür. Yaptığınız hizmeti farklı bölgelerdeki ve çevrenizdeki insanlara duyurmanız için bir nimettir.

Avukatların ve hukuk bürolarının reklam yasaklarından dolayı, mükelleflerine hitap etmek adına ve bilgi paylaşım amaçlı bir platform sunmaktadır.

Teknik Destek

Bizden aldığınız hizmetlerde, içerik ve veri girişi siteniz açık olduğu sürece sınırsız olarak verilmektedir. Şahsınıza ait mailler tarafımızca açılır. Ancak ekstra yazılım gerektiren durumlarda tarafınıza fiyat yansıması sağlanabilir. Gerekli işlemin durumuna göre ücretli veya ücretsiz olarak hizmet sağlanır. Avukat web tasarım hizmeti alanlar için, gerekli site içi düzenlemelerde, resim ekleme, içerik düzenleme yada ekleme gibi işlemler ücretsizdir.

Avukat Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

Genel olarak aranan kelimelerden biriside başlıkta belirttiğimiz gibi, web sitesi fiyatlarıdır. Avukatlar için dönemsel olarak kampanyalar yapmaktayız. Bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ücretler telefon ve mail üzerinden irtibata geçmeniz ile size bildirilecektir.

Avukat Web Sitesiİşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri ve keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulmasını sağlamak için büyük çaba harcıyoruz.


Aranan Kelimeler: avukat, avukatlık, web sitesi, web tasarım, internet sitesi, web dizayn, hukuk, bürosu, ofisi, uygun fiyat, nasıl, yaparım, yapanlar, mobil uyumlu, hakkımızda, avukatım, web sitesi istiyorum, site nasıl yapılır, site yaptırmak istiyorum, av.tr, com.tr, domain, nelerdir, yapılır, nasıl googlede çıkarım, seo, google, arama, önde çıkma, ajans, ajans firmaları

Telefon
Whatsapp