Web Tasarım

Web Tasarım, web sitesinin kalitesini gösterir. Web sitesi tasarımınız işinizin iç görüsünü belirtir. Web teknolojilerinde ziyaretçi ile ilk etkileşim web siteleri üzerinden gerçekleşir. Unutmamak gerekir ki ilk izlenim daima kalıcıdır.

Yaptığımız Web Sitelerinin her biri benzersiz bir şekilde mobil uyumlu halde yapılmaktadır. Ayrıca, tasarladığımız tüm siteleri World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarına uygun durumdadır. SSL sertifikası kurulumu sağlanarak, sitelerin korunurluğu ve güvenirliği artırılır. Web Sitelerimiz farklı ekran çözünürlüklerinde en sık kullanılan tarayıcılarda test edilmektedir.

Web tasarım hizmeti veren firmalar arasında yerini alan firmamız, müşteri odaklı çalışmalar yapar. Müşterilerin istekleri doğrultusunda ve bilgi birikimiyle ziyaretçi odaklı internet siteleri kurmaktadır.

Planlama

Objektif marka analizi, anahtar kelime araştırması ve konumlandırma stratejisi belirlenir.

Geliştirme

İçeriği, bilgi mimarisini, görsel tasarımı hep birlikte çalışır ve hazır hale getiririz.

Dizayn

Sizin beğendiğiniz şablonlar seçilir ve uygulanarak süreç başlar.

Yayınlama

Yapılan çalışmalar sonucunda siteniz hizmet vermeye başlar.

Günümüz teknolojisinde, insanlar gidecekleri, ulaşmak istedikleri yerleri, fiyat araştırmalarını, alacakları ürünleri dahi internet üzerinden araştırmaktadır. Teknoloji hayatımızda bu kadar yer edinmişken, sizde internetteki yerinizi almalı ve kolay ulaşılabilir olmalısınız. Web sitesi sizin sattığınız ürünleri ve hizmet sunduğunuz portföyü müşterilere tanıtarak satışınızı ve kurumsal kimliğinizi artırmaktadır.

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları, web sitesinin işlevi ve içerik yapısına göre değişmektedir. Projenizi belirttiğiniz taktirde, ekiplerimiz sizlere fiyat verecektir.

En uygun fiyata web tasarım hizmeti sağlamaya gayret etmekle birlikte, uzun yıllar çalışma prensibi ile müşterilerimizin internet sitelerini teslim ettikten sonra, danışmanlık ve diğer hizmetlerimizle de destek sağlıyoruz.

Fiyat almak için bizim ile iletişime geçiniz. Proje ve web sitenize göre fiyatlarımız değişmektedir.

Telefon
Whatsapp