Sosyal Medya Danışmanlığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederken ve müşteri tabanlarını genişletirken, müşterilerinin bulundukları yere ulaşmalarına da olanak sağlıyor. Doğru bir şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar oluşturmaya, trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyet göstermeye yardımcı olarak diğer pazarlama tekniklerinin “SEO ve SEM dahil” etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisiyle, yönetimiyle veya reklamlarla mücadele ediyorsanız Sosyal Estetik iş yükünüzü hafifleterek sizi hedeflediğiniz başarıya ulaştırabilir.

Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması ya da Social Media Marketing SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağları kullanılarak uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikli olarak sosyal medya reklamlarının yanı sıra, içerik, video ve görüntülerin pazarlama amacıyla sosyal paylaşımını içeren etkinlikleri de kapsamaktadır.

Sosyal medya yönetimine neden ihtiyaç duyuyorsunuz?

Çünkü Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medyayı kullanıyor. Müşterilerinizi her zaman markanıza bağlı tutmayı hedefleyerek onlarla iletişim halinde kalmanız çok önemlidir.

Çünkü Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketinizin satışına konu olan ürün ve hizmetleriniz hakkında arayış içinde olan veya karşılaştığı dijital mecralarda ürün ve hizmetleriniz hakkında meraklarını gidermek isteyen müşterileriniz gün boyu sosyal alanlarda dolaşıyor. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

Şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşan potansiyel müşterileriniz.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında neler söylediğini sosyal medyada dinlemeli ve endişelerine yanıt vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunabileceği şeylerin olumlu yönlerini vurgulamaya ve olumsuz sözlere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisinin, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Sosyal Estetik ekibi her üyesi sosyal medya yönetiminde kendini kanıtlamıştır. Ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Telefon
Whatsapp