SEO DANIŞMANLIĞI

SEO Danışmanlığı ile Google aramalarında üst sıralara çıkın.
Arama Motoru Optimizasyonu

Seo, İngizlicesi ile ‘’search engine optimization’’, Türkçesi ile ‘’arama motorları optimizasyonu’’ demektir. Arama motorlarının Seo çalışmaları ile  daha kolay tarama yapması ve yapılan teknik kriter çalışmaları ile web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer alınması için yapılan çalışmalardır. Peki Seo ne için gereklidir ?İşinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Netva, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı personeli tarafından sunulan uzmanlık, Netva’nun rekabetçi web sitelerinde karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Web Site Analizi

İlk olarak web sitenizi analiz ediyoruz ardından web sitenizin arama motorlarına daha fazla anahtar kelime aktarması için adım adım bir planlama yapıyoruz. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi kazandırmak, daha yüksek satış yapmalarını sağlamak ve müşteri dönüşümünü arttırmaktır.


Site İçi ve Site Dışı Optimizasyon

Öncelikle, terminolojiyi iyi anlamak gerekiyor. Site içi Arama Motoru Optimizasyonu, başlıklar, meta tag’ler, içerik, header’lar, alt tag’ler, navigasyonel öğeler, url isimleri, yükleme hızı ve benzeri öğelerin optimize edilmesi ile bir siteyi hem ziyaretçilere hem de arama motorlarına dost hale getirmeyi amaçlar. Site dışı Arama Motoru Optimizasyonu ise, farklı teknik ve stratejiler dahilinde dışardan içeriye yani dış sitelerden bizim sitemize rölatif linkler vermek üzerine yapılan bir çalışmadır.
NASIL YAPARIZ

Before beginning a search engine optimization (SEO) project, it is important to understand the process involved in an effective SEO campaign. EasySeo caters to clients who require an intensive, full-service approach to search engine marketing.


KEYWORD ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin bir metinde içerdiği toplam kelime sayısına göre ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Web sitesine eklenen içerikler aramaya uygun eklenir ve iç bağlantılarla desteklenir.

LINK YAPISI

SEO için bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmak sizi öne çıkaran faktörlerdendir.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve site güvenliği gibi çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik Trafik Artışı


1105%
SEO Sıralamasında Yükselme


129%
Ziyaret Sürelerinde Artış
Teklif Almak İçin Hemen İletişim Kurun

 


Doğru sonuçlar almak ve hizmetten yararlanmak sizin elinizde. Şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.


TEKLİF AL

Tıkla Anında Konuş