Avukatların ve hukuk bürolarının prestij ve kurumsal kimlik açısından web sitesi önemli bir yer almaktadır. Hukuk büroları için tam kapsamlı ve içerikle siteler hazırlanmaktadır. Avukatlar için vcart (kartvizit) web siteleri veya tam kapsamlı internet siteleri hazırlanmaktadır.

Yaptığımız siteler telefon ve tabletlere uyumlu şekilde açılmaktadır. Size ulaşmak ve hakkınızda bilgi almak isteyenlerin zorlanmadan kullanacağı bir arayüze sahiptir.

Avukat Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum!

Avukat ve hukuk büroları için hazırlanan web siteleri mobil uyumludur. Telefon ve mail üzerine tıklandığı zaman direk iletişime geçiş sağlamaktadır. Whatsapp destek hattı eklenerek siteniz üzerinden size ulaşım kolaylığı sağlanır.

Avukat internet sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için süreç şu şekildedir;

Görüşme yapıldıktan sonra; sizler için demo bir çalışma yapılır. Demo çalışma size uygun şekilde sizlerin bilgileri ve verdiği hizmetler baz alınarak sağlanır. Avukatlık hizmetleriniz ve iletişim bilgileriniz sunulur. Aynı zamanda blog kısmında makaleler yazarak, web sitenizde bilgilendirme ve paylaşımda yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan: Yıllık Ne Kadar Ödeme Yapacağım?

Ayrıca sıkça sorulan sorulardan biriside, yıllık internet sitesi maliyetidir. Yıllık sadece hosting ve domain ücreti alınmaktadır. Onun dışında, avukat web sitesi hizmeti alan müşterilerimizden, lisans yada yenileme adı altında ücret alınmamaktadır. İnternet sitesi üzerinde, eklenmesi yada düzeltilmesi gereken bilgiler için ücret talep edilmemektedir. Yazılımsal bir özellik talep edilirse görüşme sağlanır.

Aranan Kelimeler: avukat, avukatlık,web sitesi, internet sitesi, web dizayn, hukuk, bürosu, ofisi, uygun fiyat, nasıl, yaparım, yapanlar, mobil uyumlu, hakkımızda, avukatım, web sitesi istiyorum, site nasıl yapılır, site yaptırmak istiyorum, av.tr, com.tr, domain, nelerdir, yapılır, nasıl googlede çıkarım, seo, google, arama, önde çıkma

Telefon
Whatsapp